WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SET timestamp = '1398328846', ip = '54.226.120.183', location = 'בלוג אחר' at line 1]
UPDATE SET timestamp = '1398328846', ip = '54.226.120.183', location = 'בלוג אחרית הימים - haShem1.net » Blog Archive » נבואות שהתקיימו', url = '/?cat=7' WHERE ip='54.226.120.183'

WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'VALUES ('1398328846', 'Guest', '54.226.120.183', 'בלוג אחרית הימים' at line 1]
INSERT INTO VALUES ('1398328846', 'Guest', '54.226.120.183', 'בלוג אחרית הימים - haShem1.net » Blog Archive » נבואות שהתקיימו', '/?cat=7')

WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'WHERE timestamp < 1398325246' at line 1]
DELETE FROM WHERE timestamp < 1398325246

WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1]
SELECT COUNT(*) FROM

 

תכולת הסיווג 'נבואות שהתקיימו':

בס''ד ט"ז באדר תשס"ז (6.3.07)
» נבואת הילד על הגשר והר הבית

לפני זמן לא רב הוזכרה כאן נבואת הילד העתיקה, המדברת על תקופתנו ברמזים כאלה ואחרים, ומתארת את השלבים לקראת הגאולה הקרובה.

כמה ימים לאחר שהתעוררו המהומות על החפירות ליד הר הבית, בשל בניית הגשר אל שער המוגרבים, שלח אלי ידיד נפשי היקר, ר’ יעקב נתן הי"ו, קטע מנבואת הילד שנראה היה לו שעוסק בעניין זה.

המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו, משיח וגאולה, מעקב אירועים קישור-קבוע
בס''ד כ"ח בטבת תשס"ז (18.1.07)
» הבן איש חי על מלחמת יוה”כ

שמעתי במספר שיעורי תורה, מפי רבנים נכבדים, אודות דברים שכתב לפני כמאה שנה חכם רבי יוסף חיים זיע"א ("הבן איש חי") בעניין מה שעתיד להיות ביום הכיפורים, דברים שפורשו כנבואה אודות מלחמת יום כיפור.

מראה המקום המדובר הוא פירוש "בן איש חי דרושים" (לא "הלכות") על ספר בראשית פרשת וישלח, ולהלן הדברים לפניכם ולשיפוטכם:

המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו קישור-קבוע
בס''ד י"ט בטבת תשס"ו (19.1.06)
» חז”ל: שם השליט בעת קץ - אולמרט!

כידוע לכם, אני לא נוהג להשתמש בסופרלטיבים כאלה ואחרים כדי לתאר דברים שמתגלים מדי פעם בפעם, ואני גם מאוד נזהר בדרך כלל בניסוחים, אבל הפעם אני חייב לומר שלדעתי הממצא הזה שמובא בדברי חז"ל לגבי תקופתנו הוא באמת מדהים. עפ"י הממצא הזה לא יכול להיות כמעט לאף אחד ספק שאנחנו נמצאים ממש ב"קץ", והרי הדברים לפניכם:

English Translation of this post

לפני כשבוע, פורסמו כאן דברי חז"ל הרומזים רמזים מאוד עבים לגבי המצב שאנו שרויים בו כיום (English summary of the previous article: Yeranen Yaakov. More comprehensive translation: Mystical paths). מסתבר שמדרשי חז"ל הקדושים מכילים הרבה מאוד רמזים לגבי התקופה הזו, שבה אנו נמצאים. זו תקופה קשה, לכל הדיעות, ולראיה - ראו מה שקורה בעיר האבות, הלוא היא חברון, ומה שמתכוונים לעשות בקרוב בעמונה ("התנתקות חלק ב" הם קוראים לזה), השם ירחם.

בעוד שיהיה מאוד לא חכם להביא כאן חלק מהרמיזות של חז"ל, ואין צורך להרחיב מדוע (ומי שירצה יוכל להבין דבר מתוך דבר), יובאו כאן דברים הכתובים ב"ספר אליהו", שעפ"י המסורת מתאר את דברים שנגלו לאליהו הנביא המשך »

מסווג תחת: מקורות, נבואות שהתקיימו, משיח וגאולה קישור-קבוע
בס''ד ט' בטבת תשס"ו (9.1.06)
» בלעדי: צופן השבץ של שרון - והגאולה

זו היתה רק שאלה של זמן עד שהצופן יתגלה, אבל האמת היא שהקוד הזה ממש מדהים בדיוקו, ובהקשרו לגאולה. אחת הסיבות שהוא כל כך מדהים, הוא בשל ביטויים ארוכים ביותר שהוא מכיל, ביטויים שגם על פי המפקפקים ביותר בצפני התורה אין הסתברות כלל שיימצאו, על אחת כמה וכמה בסמיכות כל כך קרובה האחד לשני.

הביטוי הראשי שבוצע עליו חיפוש הוא שמו הפרטי של ראש הממשלה, המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו, אמונה קישור-קבוע
בס''ד כ"א בחשון תשס"ו (23.11.05)
» התגשמות של פרקי רבי אליעזר?

לפני כמה ימים הבאתי כאן את המדרש שמובא בפרקי דרבי אליעזר אודות מה שעתידים הישמעאלים לעשות באחרית הימים. אחד הסעיפים היה:

ר’ ישמעאל אומר: חמישה עשר דברים עתידין בני ישמעאל לעשות בארץ (כלומר בעולם) באחרית הימים, ואלו הן:

…ויבנו בניין בהיכל

היום קראתי ידיעה בשופר-ניוז (מלפני כמה ימים), שאכן בדיוק עכשיו המוסלמים עומדים לבצע עבודות בנייה חדשות בהר הביית:

הוואקף הודיע כי הוא מתחיל בעבודות בניה באחד מהמונומנטים המרהיבים שנשתמרו בהר הבית מימי בית שני, אבל בישראל מפגינים אדישות.

המזרחן, איש מערכת הבטחון לשעבר יונתן דחוח לוי החלטי יותר והוא טוען כי המזימה היא חלק מתפיסת החליפות האסלאמית של ‘’מפלגת השחרור האסלאמי'’ הקרובה לארגון ‘אל-קאעידה’ ופועלת על ההר


מילותמפתח: מףירושלים מףאחריתהימים

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו קישור-קבוע
בס''ד י"ד בחשון תשס"ו (16.11.05)
» נבואה על גוש קטיף מלפני 1500 שנה?

במקום אחר בבלוג נמצאים קטעים מנבואתו של הילד נחמן קטופא מלפני 1500 שנה, שגדולי ישראל בעבר קיבלו את דבריו כדברי נבואה אמיתיים, כמתואר באותו המאמר. להלן קטע מתוך אחת הפיסקאות שנמצאות שם. הקטע אמנם תלוש משאר הפיסקה, אך האופן שבו הוא נקרא לפיכך הוא מעניין ביותר:

…ובתוך ימים מועטים הם יעוררו רוע גדול שישאיר אנשים מחוצים וחתוכים מצער. זה יקרה המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו קישור-קבוע
בס''ד י"ג בחשון תשס"ו (15.11.05)
» אזהרתו של האדמו”ר מגור לרבין

לא מזמן הובא כאן הסיפור המלא על דברי האדמו"ר מגור בעל ה"לב שמחה" זצוק"ל, לגבי הפסדיו הנצחיים של שמעון פרס. ברדיו קול חי, החליטו לכבוד יום הזכרון לראש הממשלה המנוח יצחק רבין ז"ל, לפרסם סיפור אחר הידוע גם הוא בחברה החרדית, אודות יורשו של האדמו"ר ה"לב שמחה", הלא הוא האדמו"ר מגור בעל ה"פני מנחם" זצוק"ל. הסיפור הזה מדגים שוב כמה האמירות של האדמו"רים של חסידות גור חשובות - ואמיתיות (ובהתחשב באמירה המדהימה של האדמו"ר מגור הנוכחי שליט"א אודות המשיח, זה חשוב לדעת). להלן קטע ממה שפורסם בידיעה ברדיו קול חי, אודות האזהרה הגורלית של האדמו"ר ליצחק רבין:

…כאמור אלה היו ימי אוסלו ב’, שבהם דובר על העברת שטחים נרחבים לידי הפלסטינים, שכבר היו בעיצומו של גל טרור. רבין, שהגיע מצוייד (אל האדמו"ר מגור דאז), הוציא מתיקו מפות ופרס על שולחנו של האדמו"ר. הוא הראה בידו על האיזורים שלדבריו הוא עומד כי ישארו בידי יהודים. בין השאר הצביע על "עוטף ירושלים" (תקופה קצרה קודם לכן ביקש רבין למסור את קבר רחל לערפאת, ובעקבות מידע זה התקיים כינוס מועצת גדולי התורה שיצא בחריפות נגד המהלך שמוביל רבין, וזה אכן נאלץ לסגת בשל הלחץ הציבורי. זאת הסיבה היחידה שיהודים יכולים להגיע עד היום הזה לקבר רחל).

האדמו"ר ביטל את המפות שרבין מציג, ובידו החווה על כמה מהשרטוטים, כשהוא מוסיף מילות הבהרה קצרות, עד כמה המהלך שרבין מוביל מסכן חיי מאות אלפי יהודים, ומהווה אסון לישוב היהודי בארץ ישראל.

רבין ניסה לומר דברים להגנתו ולהסביר את העמדה בה הוא נוקט, אך האדמו"ר ביטל את דברי האורח בתנועת יד חדה.

בשלב זה רבין הגיע ל"תכל’ס", וניסה לשדל את האדמו"ר להעניק לפחות תמיכה מבחוץ לממשלה. הדבר היה נחוץ לו גם קואליציונית וגם מוסרית, שכן הוא מצא את עצמו ללא תמיכה של רוב יהודי (לשרון רוב ערבי לא הפריע). בין השאר פנה רבין לאדמו"ר, ובמהלך השיחה הטיל "פצצה": "אני יודע שחשוב לכם דיור להשכרה. אשלח אל האדמו"ר את שר השיכון (שאז היה בנימין בן אליעזר – פואד), ואתן לו גיבוי מלא כדי שתוכלו לקבל את כל משאלותיכם". רבין הוסיף: "על ידי כך תוכלו להסביר לציבור שלכם למה נכנסתם לקואליציה".

זה היה ניסיון שקוף לנצל נקודה חשובה לחסידות גור, שכן ה"לב שמחה" זצוק"ל לחם למען "דיור להשכרה" בו ראה פתרון לכמה מצרות התקופה, והאדמו"ר ה"פני מנחם" המשיך במאמץ.

האדמו"ר ביטל את דברי רבין, ואמר כי אינו מעוניין לראות את פואד, וגם השיב לו בו-במקום בשלילה מוחלטת לאפשרות של הדיל "דיור להשכרה" תמורת תמיכה בממשלה המסכנת חיי יהודים. מאוחר יותר הבהיר באוזני אנשי ביתו כי אין דבר בעולם שיכול להשתוות בחשיבותו לשפיכות דמים, ואוסלו היא שפיכות דמים.

בשלב זה פנה האדמו“ר לרבין ואמר לו דבריו נוקבים: "אני חי בתוך עמי, אני חי את הציבור, אני שומע את הכאב, אני לא מבין איך אתה לא חושש אחרי מה שאתה עושה?". האדמו"ר הוסיף והיה מפורש יותר: "אתה צריך לשנות את המדיניות בה אתה נוקט, שאם לא כן אתה מסכן את חייך. דע לך, יתנקשו המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו, אמונה קישור-קבוע
בס''ד
» מסימני המשיח: בנות ישראל חצי לבושות

(מתוך אתר אחרית הימים)

להלן קטע מתוך דרשתו של הרה"ג דניאל זר שליט"א שניתנה בליל כ"ד תמוז, אודות סימן שנתן הבן-איש-חי (חכם יוסף חיים זצוק"ל זיע"א שחי בבגדאד ונפטר לפני כ-100 שנה):

רבה של פרדס-כץ ר’ יוסף זליכה, ה’ ישלח לו רפואה שלמה, סיפר לי בעצמו: אבא שלו זכה לשמוע בעצמו מה’בן איש חי’. הבן איש חי היה איש אלוקים קדוש ונורא. מקובל ענק, חיבר למעלה מ-70 ספרים..

שאלו את ה’בן איש חי’: תן לנו סימן מתי יבוא המשיח.

אמר להם: יש גמרא, בסוף מסכת סוטה שם יש את כל הסימנים, מה אתם רוצים?

אמרו לו: לא, אנחנו רוצים סימן יותר ברור.

המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו, משיח וגאולה קישור-קבוע
בס''ד
» הזוהר על השלטון והמצב באחרית הימים

(לקוח מאתר אחרית הימים)

…ולגבי מה שקורה בתקופה האחרונה מבחינה שלטונית כלכלית וכו’, הנה לשון הזוהר הקדוש ברעיא מהימנא (במדבר דף קכ"ד ואילך), עם תרגום עיקרי הדברים בסוגריים מסולסלות:

…כגוונא דא בישראל: כד אינון מחללין אורייתא קודשא בריך הוא ייעול לון בגלותא דבני עשו ובני ישמעאל, תחות שעבודא דלהון, דדרגייהו "כלב" ו"נחש", ואתדנו תמן, ובהון יתבררו ויתלבנו ויצורפו כצרוף הכסף וכבחון הזהב, הדא הוא דכתיב (זכריה יג) "וצרפתים כצרוף את הכסף, ובחנתים כבחון את הזהב", עד דיתקיים בהו (ישעיה א) "אם יהיו חטאיכם כשנים, כשלג ילבינו".

{כשישראל יפירו את חוקי התורה, הקב"ה יכניס אותם לצער תחת ידיהם של המוסלמים והנוצרים, כדי לברר וללבן אותם}

המשך »

מסווג תחת: מקורות » חז''ל, נבואות שהתקיימו, משיח וגאולה קישור-קבוע
בס''ד
» תיאור מדוייק של תפיסת סדאם חוסיין

העתק של דברים שנכתבו באתר אחרית הימים מיד לאחר תפיסתו של נשיא עירק לשעבר, סדאם חוסיין ימ"ש:

בנבואה בישעיה אודות סופה של בבל, מתואר קיצו של שליט בבל (שהוא גלגולו של נבוכדנצאר עפ"י דברי רבנים בני דורנו, וגם הוא בעצמו התהלל בכך שהוא מצאצאיו של אותו רודן בבלי עתיק). אנחנו נעתיק כאן רק מספר פסוקים ממה שכתוב בנבואה זאת, ונשאל האם זה לא תאור מדוייק של מה שהוצג בתקשורת בתפיסתו של סדאם, מירכתי הבור ועד התמונה של האדם הבזוי המושפל בידי כוחות ארה"ב.

וכך נכתב בישעיה י"ד:

רקע הנבואה: החל בפרק י"ג מתואר חזון אחרית הימים לבבל, בפרק הקודם תוארו הכנות למלחמה של העמים נגד עירק, כעת הנביא מתאר את תוכניותיו הזדוניות של מלך בבל באחרית הימים (בין השאר, לפי תרגום יונתן להתקיף את ארץ ישראל, וכפי שאיים במציאות), ולעומת תוכניותיו, מסביר הנביא במדוייק מה יקרה לו במציאות:

"אך אל שאול תורד, אל ירכתי בור!!!
רואיך אליך ישגיחו, אליך יתבוננו (בטמבלויזיה, וישאלו:) הזה האיש מרגיז הארץ, מרעיש ממלכות?!
המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו, מלחמת גוג ומגוג קישור-קבוע
בס''ד
» חיסולם של ראשי החמאס

לקוח מתוך אתר אחרית הימים:

"איש חמס רע יצודנו למדחפות"

לא צריך הרבה פירושים לפסוק הזה:

  • איש חמס, זה ראש תנועת החמאס.
  • רע אלו ראשי תיבות: רנתיסי עבד-אל-עזיז.
  • יצודנו: כך הוא ניצוד וחוסל
  • למדחפות: מדחף בעברית זה "פלופלור", המסוק טס על ידי פלופלור. החיסול בוצע ע"י שני מסוקים, ולכן לא נכתב מדחף בלשון יחיד, אלא מדחפות.

פשוט, ברור ומדהים!!

אגב, "איש חמס", שימו לב ש"איש" זה ראשי תיבות של: אחמד-יאסין שייח…

בשופר (הארגון של הרב אמנון יצחק) דיווחו על חיסולו של אחמד יאסין והוכיחו זאת מאותו הפרק בתהילים:

המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו קישור-קבוע
בס''ד
» רמזים לשואה

יש לא מעט רמזים לשואה ב"תפילה למשה", מזמור צ’ בתהילים:

פסוק ג: "תָּשֵׁב אֱנוֹשׁ עַד-דַּכָּא ותּאמֶר שׁוּבוּ בְנֵי-אָדָם" (עד דכא, מזכיר את דכאו. האות שאחרי דכא היא אכן ו)

פסוק ז: "כִּי-כָלִינוּ בְאַפֶּךָ וּבַחֲמָתְךָ נִבְהָלְנוּ" - לא צריך הסבר

פסוק ח: "שַׁתָּ (קרי:שַׁתָּה) עֲוֹנתֵינוּ לְנֶגְדֶּךָ’ עֲלֻמֵנוּ לִמְאוֹר פָּנֶיךָ" - "שת" אותיות ת"ש, שזוהי השנה שבדיוק בראש השנה שלה התחילה מלחמת העולם השניה, שהביאה עימה את מוראות השואה. שימו לב שהקרי הוא "שתה", אותיות תש"ה, שזוהי השנה שבה בדיוק הסתיימה המלחמה באירופה, והסתיימה השואה.

פסוק י: "יְמֵי-שְׁנוֹתֵינוּ בָהֶם שִׁבְעִים שָׁנָה, וְאִם בִּגְבוּרת שְׁמוֹנִים שָׁנָה, וְרָהְבָּם עָמָל וָאָוֶן, כִּי-גָז חִישׁ וַנָּעֻפָה" - הגז סיים את חיי הנספים בשואה חיש-מהר.

המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו קישור-קבוע
בס''ד
» נבואות ופירושים על הצונאמי

בי"ד בטבת התרחש אסון הצונאמי, בעקבות רעידת אדמה בעוצמה שלמעלה מ-9 בסולם ריכטר שאירעה ליד חופי אינדונזיה. באסון נספו מאות אלפים (הערכות אחרונות מדברות על כרבע מיליון). הצונאמי (גלי ענק השוטפים את היבשה) נגרם כתוצאה משחרור אנרגיה שנאמדת בכ-100 ג’יגה-טונות, שוות ערך ל-8 מיליון פצצות אטום כמו זו שהוטלה על הירושימה במלה"ע השניה. המדענים עדיין חוקרים את התוצאות של רעידת האדמה, שמומחים סייסמולוגים טוענים כי "קרעה" (unzipped) את כדור הארץ מבחינה סייסמולוגית.

להלן מספר רמזים ונבואות אודות האירוע החריג הזה ומשמעותו:

המשך »

מסווג תחת: נבואות שהתקיימו קישור-קבוע

השם1.נט: והיה השם למלך על כל הארץ, ביום ההוא יהיה השם אחד - ושמו אחד!